سوگل حداد
سوگل حداد
مدیرعامل

سمیه حدادان ملقب به سوگل حداد – ایرانی زاده ی بهار ۱۳۶۷ – متاهل و دارای یک فرزند شناخته شده در حوزه ی زیبایی و طراح حرفه ای ناخن داور و مدرس ارشد بین المللی میباشد .

استاد سوگل حداد در سال ۱۳۶۷ در شهر مشهد متولد شد و در سن ده سالگی به دلیل شغل پدری به تهران مهاجرت کرد .

وی پس از پایان تحصیلات در رشته ی طراحی صفحات وب و ۸ سال سابقه ی فعالیت در حوزه ی مدیریت فروش محصولات و خدمات آموزشی ، مدیریت بخش عروس در حوزه ی زیبایی در سال ۱۳۹۳ وارد صنعت ناخن شد . در همان ابتدای کار با شعار ( جادوی دست مرا ببین  ! )  بصورت حرفه ای جایگاه خود را در این زمینه تثبیت کرده و در این میان با تلاش مستمر و خلق آثار منحصر به فرد آوازه ی هنر خود را در ایران و فرا سوی مرزها به گوش مخاطبان خود در این زمینه رسانید . پس از ۳ ماه از شروع فعالیت ایشان ، آثار او در مجلات خارجی بصورت مداوم گسترش یافت و اولین همایش عظیم خود را در کرمانشاه با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت کننده برگزار کرد .
استاد سوگل حداد در حیطه ی طراحی و دیزاین ناخن صاحب سبک و ابداع کننده متد خاص و انحصاری در زمینه ی ناخن میباشد که با شیوه هایی نو و تربیت بیش از هزاران هنرجو تا به امروز این هنر را در ایران غنا بخشید . ایشان هنر در ناخن را جدای از زیبایی ظاهری یک شخص و متکی به سایر هنرهای تجسمی ، مجسمه سازی و دیگر سبک ها میبیند . شایان ذکر است ، سوگل حداد تا به امروز تنها مدرس ی میباشد که در حوزه ی انواع نقاشی رئال و فانتزی ، مجسمه سازی سالنی و مسابقاتی ، کاشت های پودر و ژل ( سالنی ، ژورنالی و مسابقاتی ) _ تکنیک های هنری سالنی ، ژورنالی مسابقاتی و بسیاری از زیر مجموعه های هنری این حوزه بصورت حرفه ای فعالیت میکند .
در همین حین و در سال ۱۳۹۷ به عنوان سرپرست تیم ناخن ایران در مسابقات بزرگ G.K روسیه ( مهد تمدن ناخن دنیا ) و در بین ۲۸ کشور جهان شرکت نمود و به عنوان قهرمان و نفر اول این مسابقات برگزیده شد .  همچنین تیم ناخن ایران به رهبری ایشان مقام اول را در بین تمامی تیم های اعزامی بدست آورد . طرح های استاد سوگل حداد ، لبریز از اصالت و نوآوری میباشد و با ترکیب بندی های ظریف و مدور ، راز و رمز های درونی نهفته را در آثار ایشان را میتوان به وضوح لمس کرد . از آنجایی که صنعت ناخن در دنیا به سرعت در حال تغییر و رشد تکمیلی میباشد ، وی به لطف خداوند و با تلاش شبانه روزی توانست پا به پای بزرگان این حوزه در سطح جهانی در صدد رشد و ترقی برآید .
پس از یک سال فعالیت در زمینه ی ناخن توانست به درجات عالی مدرسی در برند های مختلف دست پیدا کرده و در سال ۱۳۹۷ به پیشنهاد رسمی نماینده ( کمپانی بزرگ هارمونی _ ژلیش ) شروع به فعالیت تحت عنوان مدرس ارشد این برند و منتصب به سمت سفیر این کمپانی در ایران و خاورمیانه شد .
سوگل حداد همچنین مربی و استاد ورزشی رشته ی رزمی کیک جیتسو MMA  میباشد .
هم اکنون برند سوگل حداد بصورت رسمی ثبت گردیده و به زودی اخبار شگفت انگیزی در این رابطه خواهید شنید .